• rok szkolny 2020/2021

Wycieczka uczniów szkoły branżowej i liceum -
          Janów Lubelski czerwiec 2021

Uroczystość zakończenia nauki klasy III liceum

Rozstrzygnęliśmy konkurs!

Wyniki konkursu na nazwę kawiarenki szkolnej lub zdjęcie wyrobu cukierniczego/kawy.

Rozstrzygnęliśmy konkurs!

Zabawa ciszyła się dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Wpłynęło kilkanaście prac

Kawiarenka szkolna w Zespole Szkół im. św. St. Kostki w Kamieniu będzie nosić nazwę

„Kostka Vita”.

To pomysł uczennicy Kingi Magda z klasy 7.

W kategorii zdjęć:

I miejsce zajęli Anna Kobylarz z kl.2LO, Karolina Oczkowska kl.7, Monika Delekta kl.2LO

II miejsce Klaudia Oczkowska kl.2LO, Rafał Urban kl.6a, Marcin Oczkowski kl.2LO

III miejsce Sabina Chmura kl.5, Aleksandra Tokarska kl.2LO, Piotr Mazurkiewicz kl. 5

Wyróżnienia otrzymują: Kamila Ziober kl.2LO, Martyna Bednarz kl. 2LO, Maria Błąd kl.2LO, Magdalena Krawiec kl.2LO, Kinga Magda kl.7, Wiktoria Rodzeń kl.7, Rafał Węglarz kl.2BS

Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się, że przyjęliście zaproszenie do wspólnej zabawy!

O terminie odbioru nagród poinformujemy  w osobnej wiadomości.

Święto Patrona Szkoły

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego

W dniu 01.09.2020r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego została podzielona na dwa etapy – szkoła podstawowa o godz. 8:30, liceum ogólnokształcące oraz branżowa szkoła I stopnia o godz. 12:00. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy 7 pod kierunkiem wychowawcy pani AnnySaj.Młodzież powitał dyrektor szkoły pan Józef Łach, życząc im dużo energii i wytrwałości orazowocnego pobytu w szkole.

Pan dyrektor zwrócił również uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przyjętych w szkole zasad w czasie pandemii.

Życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!

E. Nowak